COVID-19

Të infektuar

1070

Të shëruar

841

Të vdekur

30

Showbiz/ Këngëtarja shqiptare shtatzënë për herë të parë

news image

Këngëtarja Olta Boka është treguar gjithmonë e rezervuar për sa i përket jetës së saj private.

Ajo është prej vitesh në një lidhje dashurie me djalin e ish-deputetit shqiptar, Shezei Rrokaj, Iv Rrokaj.

Dyshja e bëri lidhjen publike në mars të vitit që lamë pas, dhe siç duket do të bëhen prindër për herë të parë.

Mediat rozë në Shqipëri duke u thirrur në burime të tyre raportojnë se këngëtarja është shtatzënë, dhe barku i saj është më se i dukshëm.

Olta ende nuk ka reaguar ende për lajmin e ëmbël dhe nuk mbetet gjë tjetër veçse të presim detaje të tjera nga këngëtarja. /Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin