image Karriera e Angela Merkel përmes fotografive - Sinjali

Karriera e Angela Merkel përmes fotografive

news image

Angela Merkel duket se ka nisur t’i shijojë ditët e pas pensionimit nga politika aktive gjermane dhe botërore.

Kancelarja gjermane në largim, Angela Merkel përjetoi një situatë të pazakontë gjatë një vizite në parkun e shpendëve në Marlow.

Më poshtë gjeni disa fotografi nga jeta dhe karriera e saj.

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

/GazetaSinjali/


Shpërndaje artikullin