COVID-19

Të infektuar

4715

Të shëruar

2227

Të vdekur

101

Karantina e ka ndryshuar shumë, ja si duket tani Ramos

news image

La Liga është pranë rikthimit pas pauzës gati 3 muajshe për shkak të koronavirusit.

Ndërsa, ekipet tani veçse kanë filluar përgatitjet për vazhdimin e kampionatit.

E të shumtë janë futbollistët që kanë pësuar ndryshime në pamje, transmeton Gazeta Sinjali.

Njëri që ka ndryshuar shumë është pa dyshim mbrojtësi dhe kapiteni i Real Madridit, Sergio Ramos.

Flokë të mëdha dhe mjekrra e rritur shumë, kështu po duket tani qendërmbrojtësi spanjoll./Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin