image Kamerat e sigurisë kapin një aksident të tmerrshëm në Prishtinë - VIDEO - Sinjali

Kamerat e sigurisë kapin një aksident të tmerrshëm në Prishtinë – VIDEO

news image

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur në Prishtinë.

Siç shihet në pamjet e publikuara nga “Vrojtuesit e Lagjes” në aksident përfshihen dy vetura dhe është dëmtuar edhe një tjetër, që ishte e parkuar në anën tjetër të rrugës.

Aty shihet se si njëra veturë merr një hark, duke dalë në shiritin e shpejtësisë, nga ku më pas goditet nga një veturë që po lëvizte aty.

/Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin