COVID-19

Të infektuar

4512

Të shëruar

2156

Të vdekur

97

Jennifer Lopez poston foton dhe fjalët e Nënë Terezës: Kam besuar se lutja i ndryshon gjërat

news image

Këngëtarja amerikane Jennifer Lopez është mjaft aktive në rrjetet sociale, ku herë pas here poston foto të ndryshme.

Këtë herë në Instastoryn e saj këngëtarja 50-vjeçare ka shpërndarë foton e Nënë Terezës, bashkëngjitur me një shprehje të Shënjtores shqiptare.

“Kam besuar se lutja i ndryshon gjërat, por tani e di se lutja na ndryshon ne, dhe ne ndryshojmë gjërat”, thuhet në shprehjen e Nënë Terezës, të cilën këngëtarja e shoqëron me një ’emoji’ me një zemër dhe dy duar që luten.

Kjo nuk është hera e parë që persona të famshëm shpërndajnë foto dhe shprehje të shenjtores shqiptare, pasi vepra e saj njihet në të gjithë botën, ku është bërë frymëzimi i miliona njerëzve. /Gazeta Sinjali/

100987983_1402467726609995_2424355789863911424_n.jpg

Këtë herë në Instastoryn e saj këngëtarja 50 vjeçare ka shpërndarë foton e Nënë Terezës, bashkëngjitur me një shprehje të Shënjtores shqiptare.

“Kam besuar se lutja i ndryshon gjërat, por tani e di se lutja na ndryshon ne, dhe ne ndryshojmë gjërat”, thuhet në shprehjen e shënjtores tonë, të cilën këngëtarja e shoqëron me një zemër dhe dy duar që luten.

Kjo nuk është hera e parë që persona të famshëm shpërndajnë foto dhe shprehje të shenjtores shqiptare, pasi vepra e saj njihet në të gjithë botën, ku është bërë frymëzimi i miliona njerëzve.


Shpërndaje artikullin