image I mbante në dollap, ish yllit të NBA i vjedhin 100 mijë dollarë - Sinjali

I mbante në dollap, ish yllit të NBA i vjedhin 100 mijë dollarë

news image

Jo vetëm futbollistët e pësojnë prej hajdutëve.

Tashmë e ka pësuar yllii NBA, ish-basketbollisti Vince Carter.

Hajdutët i janë futur në shtëpinë e tij në Atlanta dhe i kanë vjedhur 100 mijë dollarë, sikurse bëjnë me dije mediat në SHBA.

Carter i mbante paratë në një dollap dhe policia ka gjetur gjurmë gishtash të personit të dyshuar që vodhi paratë.

/GazetaSinjaliSport/


Shpërndaje artikullin

Etiketat kryesore: