COVID-19

Të infektuar

4715

Të shëruar

2227

Të vdekur

101

Humb betejën me kancerin, vdes aktori i njohur Richard Herd

news image

U shua në moshën 87 vjeçare aktori i njohur amerikan, Richard Herd.

Herd u nda nga jeta pasi humbi betejën me kancerin.

Pranë tij ndodheshin familjarët kur ndërroi jetë.

Aktori njihet për rolin e tij në filmat  “Get Out” dhe “All the President’s Men.”

Herd gjithashtu ka luajtuar në filmat e njohur “Star Trek: The Generation Next”, “Star Trek: Voyager” dhe “Star Trek: Renegades”.

Fansat kanë shkrehur pikëllim për ndarjen nga jeta të aktorit të njohur.


Shpërndaje artikullin