Horoskopi

news image

Peshqit


HOROSKOPI DITOR

03.04.2020

Gjatë kësaj të premteje do bënit mirë që të shmangnit debatet dhe ballafaqimet. Ndonjëherë është më mirë të tregoheni indiferent. Në punë kontaktet janë mjaft të favorshme, edhe pse Venusi do të ketë ndikim negativ dhe ju fton që të bëni kujdes.