Horoskopi

news image

Peshorja


HOROSKOPI DITOR

21.6.2020

Pavarësisht ndikimit të favorshëm të Venusit, e shtuna është një ditë e komplikuar sa i takon ndjenjave. Keni dëshirë për të dalë nga rutina dhe për gjëra të reja. Në punë do të përballeni me momente tensioni, ndaj bëni mirë që të shmangni diskutimet.