Horoskopi

news image

Gaforrja


HOROSKOPI DITOR

07.6.2020

Mundohuni që të rrini sa më larg debateve. Çiftet e konsoliduara, do kenë mundësi që të mendojnë për të ardhmen, ndonëse gjatë kësaj dite mund të ketë tensione. Ndikimi i kundërt i Hënës dhe Mërkurit, iu fton që të zgjidhni disa probleme në punë.