Horoskopi

news image

Bricjapi


HOROSKOPI DITOR

03.04.2020

Më në fund Hëna nuk do të ketë më ndikim të kundërt dhe do ju ndihmojë në dashuri, veç bëni kujdes që të mos tensionoheni shumë. Edhe në punë, nuk duhet të nervozoheni, sidomos, nëse ju duhet të mbyllni nj marrëveshje të rëndësishme.