COVID-19

Të infektuar

1070

Të shëruar

841

Të vdekur

30

Showbiz/ Habit Enca: Shtrati im akoma vetëm (Foto)

news image

Këngëtarja e njohur shqiptare Enca Haxhia, këto ditë ka realizuar një set të ri fotografik, ndërsa disa prej imazheve i ka ndarë me fansat e saj në Instagram.

E veshur me fustan të zi dhe gjoksin në plan të parë, këngëtarja ka qëndruar në mënyrë atraktive para aparatit. E vëmendje të madhe ka marrë edhe përshkrimi që ka bërë në fotografi: “Shtrati im akoma vetëm”, ka shkruar Enca. /Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin