COVID-19

Të infektuar

145

Të sheruar

23

Të vdekur

3

Raporti/ Gruaja në Prizren rrah burrin, e bën për spital

news image

Një grua ka sulmuar fizikisht burrin e saj dhe është larguar në drejtim të panjohur, njofton Gazeta Sinjali.

Ngjarja ka ndodhur të martën (24 mars), rreth orës 21:30.

Është raportuar se e dyshuara femër kosovare pas një mosmarrëveshje  ka  sulmuar fizikisht bashkëshortin e tij viktimën mashkull  kosovar dhe është larguar në drejti të panjohur. Viktima ka pranuar trajtim mjekësor”, thuhet në raportin 24 orësh të PK-së.

Siç njofton policia rasti po vazhdon të hetohet./GazetaSinjali/


Shpërndaje artikullin

Etiketat kryesore: