image Gjuajtje me armë në Prishtinë, Policia ndjekë të dyshuarit (VIDEO) - Sinjali

COVID-19

Të infektuar

97.996

Të shëruar

82.064

Të vdekur

1.988

Gjuajtje me armë në Prishtinë, Policia ndjekë të dyshuarit (VIDEO)

news image

Një gjuajtje me armë zjarri ka ndodhur para pak minutash në rrugën “Sadik Zeneli” në Prishtinë.

Një sinjalizues i Gazetës Sinjali ka dërguar video nga vendi i ngjarjes, teksa shihen zyrtarë policorë duke i ndjekur të dyshuarit.

Gazeta Sinjali ka kontaktuar me policinë dhe do t’ju mbajë të informuar për detajet e tjera. /Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin