image Gjithçka gati për derbin Prishtina - Drita, formacionet zyrtare - Sinjali

Gjithçka gati për derbin Prishtina – Drita, formacionet zyrtare

news image

Java e 17-të në Superligën e Kosovës në futboll do të vazhdojë edhe sot (e diel) me tri ndeshje tejet interesante.

Ndeshja e fundit dhe derbi i kësaj jave zhvillohet në kryeqytet.

Prishtina do të mirëpres Dritën në kryendeshjen e kësaj jave në Superligë.

Gjilanasit gjenden në vendin e tretë me 28 pikë, kurse Prishtina ka katër më pak dhe pozicionohet e pesta në renditjen tabelare./Gazeta Sinjali Sporti/


Shpërndaje artikullin