image Genoa i shënon golin e parë Juventusit - Sinjali

COVID-19

Të infektuar

55.135

Të shëruar

48.572

Të vdekur

1.399

Genoa i shënon golin e parë Juventusit

news image

Skuadra e Genoas ka arritur që të shënojë golin e parë në ndeshjen ndaj Juventusit, duke ngushtuar epërsinë e kampionit italian, shkruan Sporti në Sinjali.

Në ‘Allianz Stadium’, Juventusi dhe Genoa janë duke zhvilluar ndeshjen e 1/8 së finales në Kupën e Italisë.

Mysafirët kanë arritur të shënojnë golin e parë përmes Lennart Czyborra, i cili shënoi në minutën e 28-të.

Rezultati momental i kësaj ndeshje është 2-1. /Sporti në Sinjali/.


Shpërndaje artikullin