COVID-19

Të infektuar

1052

Të shëruar

820

Të vdekur

30

Futboll/ Freiburg-Werder Bremen, ky është vendimi për Rashicën

news image

Werder Bremen do të kërkojë këndelljen në udhëtim ndaj Freiburgut në kuadër të javës së 27-të në Bundesligë.

Momentalisht Werder Bremeni i Rashicës është në vendin e parafundit me 18 pike, ndërsa Freiburg në vendin e shtatë, një pozitë larg Evropës.

Milot Rashica si gjithmonë do të jetë startues dhe rreziku kryesor për portën vendase./Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin