image Fjolla Morina me një tjetër dhuratë nga partneri, kështu u befasua sot - Sinjali

COVID-19

Të infektuar

41299

Të shëruar

26453

Të vdekur

1062

Fjolla Morina me një tjetër dhuratë nga partneri, kështu u befasua sot

news image

Fjolla Morina është njëra ndër figurat më të përfolura të mediave rozë, sidomos së fundmi për jetën e saj private.

Ajo ka bërë të ditur se tashmë ka dikë në jetën e saj dhe po duket më e lumtur se kurrë.

Së fundmi është shumë aktive në rrjete sociale, kështu duke postuar foto ku duket bashkë me partnerin e saj.

Fjolla ka bërë të ditur se partneri i saj i bën shumë herë dhurata duke postuar kështu foto të tyre në instagram.

Këtë e ka dëshmuar edhe sot ku në llogarinë e saj ka postuar një buqetë të madhe lulesh.

/GazetaSinjali/


Shpërndaje artikullin