COVID-19

Të infektuar

1158

Të shëruar

876

Të vdekur

30

Showbiz/ Fero së shpejti do të publikojë projektin e ri muzikor

news image

Reperi i njohur, Fero ka paralajmëruar se së shpejti do ta publikojë projektin e ri muzikor.

Këtë e ka bërë të ditur përmes një postimi në rrjetin social Instagram, Fero ka bërë të ditur se kënga e re e tij mbanë titullin “1 e keni” dhe do publikohet me videoklip.

“’Fero 1 e keni’, 10.04 ose pasnesër mund të shihni klipin ora 12 të mesnatës”, ka shkruar reperi./Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin