image Eskalon situata në Kuvendin e Podujevës, asamblisti i LDK-së e gjuan me ujë drejtorin e VV-së - Sinjali

Eskalon situata në Kuvendin e Podujevës, asamblisti i LDK-së e gjuan me ujë drejtorin e VV-së

news image

Një përplasje ka ndodhur sot në Kuvendin Komunal të Podujevës, ku po debatohej për arsimin.

Asamblisti i LDK-së, Ekrem Rrahmani, për një moment është ngritur në këmbë dhe ka gjuajtur me ujë drejtorin e Arsimit në Podujevë, Avni Fetahu.

Kjo situatë ka bërë që të ndërpritet mbledhja e Kuvendit Komunal.

Në media është publikuar edhe një video nga ky moment:

/GazetaSinjali/


Shpërndaje artikullin