image Era Istrefi dhe Don Xhoni vijnë me një bashkëpunim?
[wp-story id="814678"]

Bota e Yjeve

Era Istrefi dhe Don Xhoni vijnë me një bashkëpunim?

news image

Një video e reperit Don Xhon dhe këngëtares Era Istrefi kishte bërë bujë në media. Kudo në rrjet po qarkullonte një video ku dyshja shihen duke u përqafuar në mes të rrugës në Prishtinë.

Por, arsyeja tashmë është zbuluar.

E ato, lidhen me muzikën, Prive.al mëson se dy artistët e njohur i kanë bashkuar forcat në një duet.

Kjo këngë tashmë vetëm se është përfunduar me gjithë videoklip.

Burimet precizojnë se plani fillestar ka qenë që projekti të publikohet përgjatë verës, mirëpo është lënë për në vjeshtë.

/GazetaSinjali/