image Elita Rudi tregon se për çfarë është dembele gjatë shtatzënisë së dytë (Foto) - Sinjali

COVID-19

Të infektuar

41299

Të shëruar

26453

Të vdekur

1062

Elita Rudi tregon se për çfarë është dembele gjatë shtatzënisë së dytë (Foto)

news image

Elita Rudi dhe Gjiko janë ndër çiftet më të dashura shqiptare, të cilët flasin hapur për marrëdhënien e tyre.

Çifti i bukur janë në pritje të një vajze dhe moderatorja është gati në muajin e gjashtë të shtatzënisë.

Ajo ka treguar me anë të një fotoje se kjo shtatzëni e dytë e ka bërë paksa dembele pa dëshirë për t’u zgjuar nga shtrati dhe gjithashtu me një neps të madh për Waffles.

Në një foto nga shtrati me një pjatë ushqim përpara, Elita shkruan: “Nuk mund të ngrihem nga krevati. Kam nevojë për ndihmë, ose waffles. Thjesht më dërgoni waffles”

Kështu ajo ka zbuluar ëmbëlsirën e saj të preferuar.

/GazetaSinjali/


Shpërndaje artikullin