image E njihni këngëtarin në fotografi, sot është njëri nga emrat më të kërkuar në estradë - Sinjali

E njihni këngëtarin në fotografi, sot është njëri nga emrat më të kërkuar në estradë

news image

Këngëtari në fotografi është njëri nga artistët më të pëlqyer dhe ka një numër fansash, raporton Gazeta Sinjali.

Së fundmi, ai është rikthyer në kohë duke ndarë një imazh në rrjete sociale në kohën kur ka qenë fëmijë.

Bëhet fjalë për këngëtarin Butrint Imeri i cili siç shihet në foto paska ndryshuar shumë pak nga koha se kur ka qenë fëmijë, e kjo mund të dallohet lehtë në karakteristikat e tij të fytyrës që ka pasur dikur që ngjajnë shumë me ato të sotmet.

Ndryshe, Butrinti po vazhdon me performancat e tij në mbrëmje muzikore duke argëtuar fansat e tij të shumtë në Kosovë dhe Diasporë.

Sa i përket projekteve muzikore, artisti i hitit “Kuku”, po vazhdon ta shijojë suksesin e projektit muzikor me Kidën.

/GazetaSinjali/


Shpërndaje artikullin