COVID-19

Të infektuar

4715

Të shëruar

2227

Të vdekur

101

E fundit, asnjë rast me koronavirus në Premierligë

news image

Lajmi i fundit vjen nga Premierliga në lidhje me koronavirusin.

Në këtë raund të testimeve për koronavirus në Premierligë nuk ka rezultuar asnjë person i infektuar, raporton Sky Sports.

Ne këtë raund u testuan 1195 futbollistë dhe staf, transmeton Gazeta Sinjali.

Premierliga ka zyrtarizuar se më 17 qershor do të rinis kampionati./Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin