COVID-19

Të infektuar

1142

Të shëruar

871

Të vdekur

30

Showbiz/ Dyshja sjellin projektin muzikor “Po ta boj hallall”

news image

Këngëtarët shqiptarë, Afrim Muqiqi dhe Engjëllusha Salihu kanë sjellur projektin e tyre të parë së bashku.

Dyshja kanë lansuar projektin “Po ta boj hallall” i cili erdhi i vizuelizuar edhe me videoklip.

Për tekstin e këngës është përkujdesur Arian Agushi, muzika nga Shyhrete Behluli./Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin