image “Dy trupa një zemër”, Genta Ismajli ndan fotot më të ëmbla të binjakëve të saj

Bota e Yjeve

“Dy trupa një zemër”, Genta Ismajli ndan fotot më të ëmbla të binjakëve të saj

news image

Këngëtarja e njohur, Genta Ismajli u bë nënë për herë të parë në muajin janar. Ajo solli në jetë dy binjakë, të cilët i pagëzoi me emrat Ivy Blue dhe Icon.

Nga ai moment, Genta ka postuar momente të ndryshme me ta, por vetëm kësaj here ka ndarë disa foto, ku shfaqen portretit e plota të tyre.

“Dy trupa nje zemer, te dua shume”, ka shkruar këngëtarja krahas fotove nga pasqyra.

Kujtojmë që Genta ka hapur edhe një profil në Instagram me emrat e bebushave të saj.

View this post on Instagram

A post shared by Genta Ismajli (@genta.ismajli)

/GazetaSinjali/