image Dua pozon joshëse nga jugu i Shqipërisë - Sinjali

Dua pozon joshëse nga jugu i Shqipërisë

news image

Këngëtarja shqiptare me famë botërore Dua Lipa, ka zgjedhur që edhe këtë vit të frekuentojë bregdetin shqiptar, pikërisht jugun e vendit.

Ajo ka ndarë me fansat e saj disa foto në “Facebook”, ku duket mjaft elegante mes miqsh dhe familjarëve të saj.

Ajo ka kaluar edhe disa ditë në Kosovë ku edhe ka interpretuar në festivalin “Sunny Hill”, që u mbajt për 4 ditë në Prishtinë.

Gjatë ditëve të festivalit, artistja ka ndarë disa foto në “Facebook” ku shkruan: “Mbrëmë rrugës për në festivalin tim të preferuar #SunnyHillFestival”.

Por ai që ka rënë në sy ka qenë komenti që ka bërë “Facebook” i cili e ka vlerësuar maksimalisht dukjen e Dua-s me notën 10.

Këngëtarja e njohur shqiptare me famë ndërkombëtare, është shpallur Ambasadore Nderi e Republikës së Kosovës. Lajm të cilin e ka bërë të ditur, presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, e cila ka ndarë në Facebook disa foto nga momenti i rëndësishëm.

Shiko postimin KËTU

/GazetaSinjali/


Shpërndaje artikullin