image Dua Lipa me familje po qëndrojnë në jug të Shqipërisë me kryeministrin Edi Rama - Sinjali

Dua Lipa me familje po qëndrojnë në jug të Shqipërisë me kryeministrin Edi Rama

news image

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, po vazhdon qëndrimin e saj në Shqipëri, të nisur tre ditë më parë.

Bashkë me familjen dhe të dashurin e saj ajo po kalon kohë në jugun e bukur të Shqipërisë, nën shoqërinë e kryeministrit, Edi Rama.

Babai i saj, Dukagjin Lipa, ka publikuar në Instagram disa fotografi nga kjo ndejë.

“Mendoj se e kam bërë një mik, Edi Rama një njeri me sharm të pastër”, ka shkruar Lipa, duke shtuar se është Dua ajo që ka shkrepur foton e tyre./Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin