image Dagz i emocionuar që do të bëhet baba: Ti je filmi ynë i preferuar - Sinjali

Dagz i emocionuar që do të bëhet baba: Ti je filmi ynë i preferuar

news image

Moderatorja shqiptare, Einxhel Shkira dhe DJ Dagz kanë konfirmuar se do të bëhen prindër për herë ta parë.

Ata janë shprehur shumë të emocionuar për të dhënë këtë lajm.

Dagz sonte ka publikuar një video në të cilën shihet duke ia prekur barkun Einxhelit.

“Ne do të të shikojmë gjithë jetën, ti je filmi ynë i preferuar”, ka shkruar Dagz.

/GazetaSinjali/


Shpërndaje artikullin