image Burri rrah gruan me shkop në Podujevë
[wp-story id="814678"]

Kosovë

Burri rrah gruan me shkop në Podujevë

news image

Një grua ka raportuar në polici se është rrahur me shkop nga burri i saj. Sipas policisë i dyshuari ka probleme mendore, raporton Sinjali.

“Viktima ka pranuar tretman mjekësor. I dyshuari është arrestuar dhe me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje”, thuhet në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës./Sinjali/