image Burri në Pejë rrah gruan e fëmijët, i bën për spital - Sinjali

Burri në Pejë rrah gruan e fëmijët, i bën për spital

news image

Viktima të dhunës në familje përveç grave shumë herë janë edhe fëmijët. Një rast i tillë ka ndodhur edhe në Pejë, dje rreth orës 12:30, shkruan Gazeta Sinjali.

Një burrë ka sulmuar fizikisht gruan dhe dy fëmijët e tij, duke u shkaktuar lëndime trupore.

Siç njofton Policia, burri i dyshuar për dhunë në familje është arrestuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Ndërkaq gruaja dhe fëmijët e tij kanë pranuar trajtim mjekësor.

/GazetaSinjali/


Shpërndaje artikullin