image Bora Zemani flet për intervistën e djeshme te vëllezërit Veshaj
[wp-story id="814678"]

Bota e Yjeve

Bora Zemani flet për intervistën e djeshme te vëllezërit Veshaj

news image

Prezantuesja e njohur, Bora Zemani, prej muajsh ka qenë krye-temë e mediave rozë për shkak të raportit të saj me aktorin, Donald Veshaj.

Ajo dje ishte e ftuar në emisionin e vëllezërve Veshaj, ku foli për shumë pikëpyetje që u ngritën nga publiku.

Pas intervistës, ajo ka publikuar disa fotografi nga ky emision dhe ka thënë që intervista e djeshme ishte “më e vështira dhe më e çuditshmja”.

“Kjo ishte intervista me e veshtire dhe e çuditshme ne jeten time! Faleminderit per gjithe dashurine qe nuk ma kurseni asnjehere!! Ju duaaa”, ka shkruar Zemani.

/GazetaSinjali/