image Bora Zemani e pranon që ka tatuazh dedikuar Donaldit
[wp-story id="814678"]

Bota e Yjeve

Bora Zemani e pranon që ka tatuazh dedikuar Donaldit

news image

Bora Zemani dhe Donald Veshaj janë padyshim një ndër çiftet më të komentuara të momentit. Ajo ka qenë e ftuar në emisionin “Më ler të flas” të Donald dhe Romeo Veshajt.

Përgjatë emisionit, asaj dhe Donaldit i janë venë detektorët e të vërtetës, dhe Romeo e ka pyetur nëse ka tatuazh dedikuar Donaldit.

Kjo e fundit është përgjigjur me “Po”, ndërsa detektori ka sinjalizuar se Bora thotë të vërtetën.

Ndërkohë, Donaldit iu bë pyetja se çfarë e ka personin përballë, duke iu referuar Borës.

Ai u përgjigj me “Bing Bang”, duke e krahasuar Borën me fenomenin që thuhet të ketë krijuar Tokën.

/GazetaSinjali/