image Bora Zemani e para disa viteve thjesht nuk njihet - Sinjali

Bora Zemani e para disa viteve thjesht nuk njihet

news image

Moderatorja e njohur shqiptare, Bora Zemani, para disa vitesh ka qenë pjesë e një videoklipi të Ermal Mamaqit dhe Dr Florit, por që duket krejtësisht ndryshe, shkruan Gazeta Sinjali.

Bora duket se me vitet ka ndryshuar edhe vet.

Ajo çka vërehet më së shumti janë buzët dhe dhëmbët.

Në këtë kohë Bora nuk ka qenë e njohur për publikun. Kurse, tani ajo gëzon një sukses të madh, si moderatore e emisionit “Përputhen”.

Duket se fama paska ndikuar shumë tek moderatorja. Bora për momentin është duke shijuar lidhjen me aktorin Donald Veshaj.

/Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin

Etiketat kryesore: