image Befason Mourinho, këta janë tre lojtarët më të mirë në histori sipas tij - Sinjali

COVID-19

Të infektuar

68.351

Të shëruar

59.438

Të vdekur

1.592

Befason Mourinho, këta janë tre lojtarët më të mirë në histori sipas tij

news image

Trajneri i Tottenhamit, Jose Mourinho duket se nuk ka lidhje të mira me ish-lojtarin e tij, Cristiano Ronaldo, transmeton Sporti në Sinjali.

Dyshja bashkëpunuan te Real Madrid, ku portugezi shkëlqeu nën urdhrat e tij duke fituar shumë trofe, pos Ligës së Kampionëve.

Mirëpo, së fundmi, Mourinho përmendi emrat e tre lojtarëve më të mirë në histori, por ndër ta nuk ishte Ronaldo.

“Për mua tre lojtarët më të mirë në histori janë Messi, Pele dhe Maradona”, tha ai. /Sporti në Sinjali/


Shpërndaje artikullin