image Bardhi dhe Gjesti nesër publikojnë bashkëpunimin “Zemrën” - Sinjali

Bardhi dhe Gjesti nesër publikojnë bashkëpunimin “Zemrën”

news image

Dy reperët e njohur, Bardhi dhe Gjesti nesër do të sjellin bashkëpunimin e tyre të parë, shkruan Gazeta Sinjali.

Bashkëpunimi i dyshes titullohet “Zemrën”.

Nëpërmjet një video të shkurtër të publikuar në Instagram, reperët kanë ndarë me fansat e tyre një pjesë nga kënga e re.

“Nesër(e diel), zemrën ora 13:00”, kanë bërë të ditur Bardhi dhe Gjesti në llogaritë e tyre në Instagram.

/Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin