image Barcelona-Prishtina, pjesa e parë mbyllet me këtë rezultat - Sinjali

COVID-19

Të infektuar

68.351

Të shëruar

59.438

Të vdekur

1.592

Barcelona-Prishtina, pjesa e parë mbyllet me këtë rezultat

news image

Para pak çastesh ka përfunduar pjesa e parë në ndeshjen mes Barcelonës dhe Mabetex Prishtinës, shkruan Sporti në Sinjali.

Kjo ndeshje po zhvillohet në ‘Palau Blaugrana’ dhe është e vlefshme për raundin e 32-të në Ligën e Kampionëve në futsall.

Vendasit kanë mbyllur pjesën e parë me rezultatin e thellë, 5-1.

Golat u shënuan nga Dyego, Esquerdinha, Shiraishi, Joselito dhe Rodrigues.

Ndërkaq, golin e vetëm deri më tani për Prishtinën e shënoi Mërgim Dervishaj. /Sporti në Sinjali/.


Shpërndaje artikullin