image Barcelona në epërsi, shënon De Jong - Sinjali

COVID-19

Të infektuar

56.412

Të shëruar

49.713

Të vdekur

1.420

Barcelona në epërsi, shënon De Jong

news image

Skuadra e Barcelonës ka kaluar në epërsi në ndeshjen ndaj Real Sociedadit, shkruan Sporti në Sinjali.

Në ‘Nuevo Arcangel’, Real Sociedadi dhe Barcelona janë duke zhvilluar ndeshjen gjysmëfinale në Superkupën e Spanjës.

Katalunasit tani janë duke udhëhequr me rezultatin 0-1, falë golit të shënuar nga Frenkie de Jong në minutën e 40-të.

/Sporti në Sinjali/.


Shpërndaje artikullin