image Barcelona në bisedime me Depayn - Sinjali

COVID-19

Të infektuar

107629

Të shëruar

105200

Të vdekur

2250

Barcelona në bisedime me Depayn

news image

Barcelona tani ka hyrë në negociata direkte me sulmuesin holandez, Memphis Depay.

Këtë e ka konfirmuar gazetari italian, Fabrizio Romano.

Ai theksoi se nëse arrihet marrëveshje nuk do të jetë afatgjate, por dy ose tri vjeçare.

Bisedimet me Agueron gjithashtu janë në progres dhe vendimi përfundimtar pritet të mirret së shpejti./Gazeta Sinjali Sporti/


Shpërndaje artikullin