COVID-19

Të infektuar

5118

Të shëruar

2370

Të vdekur

108

Sport/ Anulohet meçi i Mazrekajt me djalin e Arkanit, kjo është arsyeja

news image

Është anuluar meçi i shumëpërfolur në mes të Petrit Mazrekajt dhe Veljko Raznatovic, djalit të Arkanit.

Ky meç ishte proklamuar si njëri prej meçeve më interesante që do të zhvillohej në mes të Petrit Mazrekajt dhe djalit të Arkanit.

Por, si duket ky i fundit nuk ka pasur guxim të përleshet me Petritin në një vend neutral duke insistuar që meçi të zhvillohej në Serbi.

Për këtë boksieri kosovar e ka anuluar këtë ndeshje duke thënë se janë “shkaqet e sigurisë” ato të cilat kanë bërë që të anulohet meçi.

Të Dashur Miqë dhe Adhurues të Sportit me keqardhje ju njoftoj se meçi i shum pritur nuk do të realizohet me datë…

Gepostet von Petrit Mazrekaj am Freitag, 30. August 2019

Shpërndaje artikullin