COVID-19

Të infektuar

4512

Të shëruar

2156

Të vdekur

97

Adnan Januzaj barazon rezultatin kundër Getafes

news image

Futbollisti shqiptar, Adnan Januzaj ka arritur të shënojë për Real Sociedadin dhe të barazojë kështu rezultatin.

Getafe deri në minutën e 57’ ishte në epërsi me golin e shënuar nga Mata, shkruan Gazeta Sinjali.

Mirëpo shpresat për skuadrën e Sociedadit i riktheu Januzaj.

/Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin