image Amir Rrahmani starton kundër Juventusit, do të ketë punë me Ronaldon - Sinjali

COVID-19

Të infektuar

97.996

Të shëruar

82.064

Të vdekur

1.988

Amir Rrahmani starton kundër Juventusit, do të ketë punë me Ronaldon

news image

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën në mes të Juventusit dhe Napolit.

Amir Rrahmani, kapiteni i Kosovës, e nis titullar këtë takim.

Për Napolin, starton edhe mbrojtësi i Kombëtares shqiptare, Elseid Hysaj.

Juventus:

Napoli:

Kjo sfidë e mbetur zhvillohet nga ora 18:45. /Gazeta Sinjali Sporti/


Shpërndaje artikullin