image Aksident trafiku në Llozicë të Malishevës, ka të lënduar - Sinjali

Aksident trafiku në Llozicë të Malishevës, ka të lënduar

news image

Një aksident trafiku ka ndodhur sot rreth orës 15:00 në fshatin Llozicë të komunës së Malishevës, shkruan Gazeta Sinjali.

Në pamje të dërguara nga një sinjalizues i Gazetës Sinjali shihet një veturë e aksidentuar.

Sipas sinjalizuesit si pasojë e këtij aksidenti ka persona të lënduar.

Gazeta Sinjali ka kontaktuar me policinë dhe është në pritje të përgjigjes.

Sinjali do të iu mbajë të informuar.

/GazetaSinjali/


Shpërndaje artikullin

Etiketat kryesore: