image Aksident mes dy veturave në Graçanicë - Sinjali

Aksident mes dy veturave në Graçanicë

news image

Pak më parë ka ndodhur një aksident në Graçanicë, shkruan Gazeta Sinjali.

Sinjalizuesi i Gazetës Sinjali ka dërguar disa foto nga ky aksident ku shihet se në të janë përfshirë dy vetura.

Përveç dëmeve materiale dyshohet se ka edhe të lënduar.

Në vendin e ngjarjes ka dal edhe autoambulanca, me ekipin mjekësor, si dhe njësitet policore.

Gjithashtu, sinjalizuesi tregon se ky aksident ka bllokuar rrugën në të dyja anët dhe se janë krijuar kolona të gjata./GazetaSinjali/


Shpërndaje artikullin

Etiketat kryesore: