image ”A i takon ish-bashkëshorti fëmijët?”, Arjola Demiri publikon bisedat e fundit

Bota e Yjeve

”A i takon ish-bashkëshorti fëmijët?”, Arjola Demiri publikon bisedat e fundit

news image

Aktorja e famshme, Arjola Demiri, komentohet pafund për raportin e saj me ish-bashkëshortin Ajax Boshnjakun.

Gjatë kohës që ajo ishte pjesë e “Big Brother VIP”, u tha se dyshja i dhanë fund marrëdhënies së tyre shumë vite më parë, për shkak të tradhtisë dhe dhunës që është ushtruar ndaj Arjolës.

Ndërkohë, aktualisht, ata vazhdojnë të ruajnë raportet me njëri-tjetrin për shkak të fëmijëve.

Së fundmi, aktorja është pyetur në Instagram: “A i sheh ish burri fëmijët dhe a ke raporte të mira apo nuk flisni bashkë”?

“Sigurisht që takohen! Fëmijët e mi kanë raporte shumë të mira me prindin bab”, është përgjigjur Arjola dhe ka publikuar bisedën me vajzën në Whatsapp, ku ajo i thotë: “O ma unë edhe Rubini kemi për të shkuar te babi”.

/GazetaSinjali/